A-ferin HOT pulb./sol. orală 500 mg + 60 mg N2x5

A-ferin HOT pulb./sol. orală 500 mg + 60 mg N2x5

Aspectul produsului poate diferi de cel afișat în fotografie

 

Farmacie online Apteka.md – va ofera o gama larga de produse cosmetice si medicamente la preturi reduse. Livrare gratuita in raza municipiului Chisinau si pe teritoriul Republicii Moldova.

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie
  • Comanda la operator
    022-802-000 | 068-802-000

Livrare gratuită în farmaciile din toată ţara

Livrarea în toată Moldova se efectuează de serviciul nostru de curieri

Garanţie 100% de autenticitate a preparatelor, atestată prin certificate de stat 

  • Vizionari: 2145
  • Categoria : Răceală și gripă
  • Denumirea internationala: Paracetamol 500mg + Clorhidrat de pseudoefedrina 60mg
  • Doza: 500 mg + 60 mg
  • Producator: HUSNU ARSAN PHARMACEUTICALS AS (PROD.: BILIM PHARMACEUTICALS AS, TURCIA)
  • Țara: TURCIA
Isla-Moos Herbal Lozenges pastile 80 mg N10x3 -11%
  Farmacie online Apteka.md – va ofera o gama larga de produse cosmetic si medicamente..
Valabil până la: 01-10-2023
72,19 Lei 64,39 Lei
Fără TVA: 59,63 Lei

Muscoflex crema 0,25% 30 g N1 -10%
  Farmacie online Apteka.md – va ofera o gama larga de produse cosmetice si medicament..
Valabil până la: 01-05-2023
69,91 Lei 62,72 Lei
Fără TVA: 58,08 Lei

Traumeel S crema  50 g N1 -8%
  Farmacie online Apteka.md – va ofera o gama larga de produse cosmetice si medicament..
Valabil până la: 01-08-2023
149,92 Lei 138,29 Lei
Fără TVA: 128,05 Lei

Citramon-P comp. 240 mg + 180 mg + 30 mg N10 -14%
j Farmacie online Apteka.md – va ofera o gama larga de produse cosmetice si medicamente l..
Valabil până la: 30-04-2024
2,30 Lei 1,97 Lei
Fără TVA: 1,83 Lei

Furagin comp. 50 mg N10x3 -15%
Farmacie online Apteka.md – va ofera o gama larga de produse cosmetic si medicamente l..
Se eliberează cu reţetă
Valabil până la: 30-11-2025
45,48 Lei 38,73 Lei
Fără TVA: 35,87 Lei